4 Mayıs 2014 Pazar

Dolu Dolu Geçen Günler...

Düşünüyorum da bundan bir kaç sene önce evimdeki hobi odamda çalışırken biri bana böyle bir atölyeye sahip olacağımı, böyle güzel dostluklar kuracağımı, ürünlerimi binlerce kişiye sunacağımı ve onların da beğenisini alacağımı söylese inanmazdım. Allah'ıma şükürler olsun ki hayal bile edemediğim şeyler gerçek oldu.Her gün bunun için şükrediyorum.
Blog yazmaya başlamanın bana kazandırdığı en büyük şey, şüphesiz ki hobican dostlarım..9 Mart Pazar günü de dostlarım benim yanımdaydılar ve beni ziyarete geldiler.Cidden çok ama çok keyifli bir gündü.İyi ki onları tanımışım ve iyi ki geldiler.Hepsini çok seviyorum

Canım Şule ablam benim iğnedenliğimi yapmış, o kadar beğendim ve mutlu oldum ki. Her ayrıntıya mı dikkat eder insan.Tekrardan çok teşekkür ederim ablacım..

BizArt sponsorluğunda yaptığımızın çekilişin talihlisi Marifetli Peri Serapcığım oldu.Çay kutusunu güle güle kullansın inşallah :)

Yoncimik Gül Hoca- Hepsi Hobi Kafiye-Nurdan Kerpiççi Hobisepetim-Ozlems Corner  

İğnedenliğim ve ben :)
    Her ne kadar bu sene yoğunluktan ahşap boyama kursu veremesem de Arzu Kılıçatan Çakmak Hocamız eşliğinde kağıt rölyef kurslarımız her salı devam etmekte.Cidden çok keyifli, bir o kadar da dikkat gerektiren bir sanat olan kağıt rölyefe  gönül veren ve sabırla birbirinden güzel eserler prtaya çıkartan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Özellikle de Arzu Hocama tabii ki.
İşler yoğun.. 

Eserleriyle gurur duyan öğrencilerimiz..Nurdan-Nadide-Funda

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık
Bu sene kağıt rölyef dışında kursumuz olmasa da  ara sıra yaptığımız workshoplarla eğitim sürecimiz devam ediyor.20 Nisan Pazar Günü MatildArts ile beraber yaptığımız Tilda Bebek Workshobu da çok keyifli geçti..Sevtap hanım başta olmak üzere workshoba gelen herkese teşekkür ederim..
Workshop sonrası yorgun ama mutlu biz :)
Workshoplar, kurslar ve buluşmalar sonrası sıra geldi yapılan ürünleri sizlerle paylaşmaya.. Öncelikle panolardan başlayalım. Dilendiği gibi üst kısmı kara tahta alt kısmı mantar pano olabilen bu güzellikleri çalışmak gerçekten çok keyifli ..
Eskitme mavi mantar pano

Eskitme pembe mantar pano

Üst kısmı kara tahta alt kısmı mantar pano 
Şimdi sıra geldi diğer güzellikleri paylaşmaya..
Mutfak Saati

Anneler Günü İçin Sipariş Aile Ağacı 

Kedili Kek Fanusu

Romantik Başucu Kitaplığı

Ahşap Doku Sehpa

Kokulu Taş Cupcake Askılıklar

Cameolu Kavanozlar

Romantik Başucu Kitaplığı

Romantik Başucu Kitaplığı

Hello Kitty Karatahta

Pembe Mutfak Seti

Kabaklar

Mutfak Dolabı

Melekli Kavanoz Seti

Kavanoz Seti İle Takım Mutfak Seti
Ben son zamanlarda atölyede olup bitenleri elimden geldiğince kısaltarak sizlere anlattım. Umarım kendimi güzel ifade edebilmişimdir.
Beni instagram/handizayn ve facebook.com/handizayn sayfalarından takip edebilirsiniz.O sosyal ağlarda çok daha aktifim. Bundan sonra da yaptıklarımı düzenli olarak görebilmek için takipte kalın :)
Sevgiler...

6 yorum:

 1. emeklerinize sağlık çok güzel şeyler yapmışsınız...

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Emelciğim, face de kocakarınla kendimi ve senin resmini yazında görünce biraz utanarak biraz da ne yazmışın diye merakla koşup geldim sayfana...2 aylık yoğun tempona bizlerinde dahil olması, o gün gösterdiğin güler yüz ve misafirperverlik tekrar nostalji yaptırdı bana da... Çok keyifli, huzurlu bir mekanın var, her iş emektir ve Handizayn senin inancının, çalışmanın, çıktığın yolda inançla çalışmanın başarısıdır. Bana uzak bir daha nasıl gelirim ki ben buralara diye hayıflandım ama eve döndüğümde senin gibi tanımaktan keyif aldığım dostlarla beraber olmanın mutluluğunun keyfini de yaşadım. Hatta geçenlerde znike giderken ne kadar kolay olduğunu bile keşfettim Serpille kulaklarını çınlatarak:)) Kocakarını beğendiğine çok sevindim, emeklerine arkadaş olsun sevgiyle öpüyorum...

  YanıtlaSil
 3. El emeklerini böyle toplu halde görmek de ayrı bir keyif... Daha sık yap bunu Emel'cim. Gözler şenlensin :)

  YanıtlaSil
 4. Mest oldum doğrusu ,hepsi birbirinden güzel .Hangisine bakacağımı şaşırdım. Ürünlerinize Lagoon sayesinde ulaşabiliyorum ama yetmiyor. ellerinize sağlık:)

  YanıtlaSil
 5. Bütün emekleri bir arada görmek ne kadar güzel.Hepinizin ellerine sağlık..
  Sevgiyle kalın:)

  YanıtlaSil