11 Kasım 2012 Pazar

BÜYÜK GÜN YAKLAŞIYOR:)))


    Sizlerden ve bloğumdan uzak kalalı aylar olmuş , zaman nasıl geçti anlamadım ama bu zamanın ne kadar heyecan dolu olduğunu anlatmam imkansız.
     Bu ayrılığın sebebi yeni bir heyecan:)))
     Atölye açmak uzun zamandır hayalimdi fakat bu şekilde bir yer olmasını hayat etmemiştim doğrusu.Düşündüğümden daha büyük bir yer nasip oldu Allahıma şükürler olsun.Eee bu yayın yapmana engelmiydi diye sorabilirsiniz tabii.Laptopum artık tekliyor diye gidip bir Ipat aldım ama maalesef bloğa yayın yapmama imkan olmuyormuş.Oysaki alırken bir bloğum var yayın yapabileyim bana yeter diyerek yönlendirilerek aldım ama teknolojik yetersizliğimden dolayı ayrıntılarla fazla ilgilenmedim .Neyse yaşlandığını düşündüğüm laptopa eskiden bozulan tv lere vurduğumuza benzer iptidai yöntemler uygulayarak tekrar yayına döndüm.
     18 Kasım Pazar günü yeni atölyenin açılışı var ve hepiniz davetlisiniz dostlar.Sizleri bu mutlu günümde yanımda görmek beni bir o kadar daha mutlu edecek.


 
        Resmin halinden de anlamışsınızdır nasıl yayın yaptığımı ama affola.:))

        İnşallah açılış resimleriyle tekrar buluşuruz.

        Sevgiler...

8 yorum:

 1. hayırlı uğurlu olsun çok sevindim:)

  YanıtlaSil
 2. Senin adına çoook mutlu oldum, hayırlı, bol rızklı, bol sanatlı, bir atölye diliyorum, sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. hayırlı olsun ne güzel , açılışa gelmek isterdim ama ogün bir programımız var :( ,belki başka bir gün ziyarete gelirim inşallah,sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı uğurlu olsun ablacım, Allah bol kazançlar versin...

  YanıtlaSil
 5. Hayırlı olsun, sanırım meral ablanın bahsettıgı Emel hanımsınız memlun oldum. tekrar hayırlı işleriniz bol kazançlarınız olsun sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Hayırlı olsun, işleriniz bol olsun, en kısa zamanda mutlaka uğrayacağım bizzat tebrik edebilmek için.

  sevgiler, başarılart ve bol bol şans diliyorum arkadaşım.

  YanıtlaSil
 7. Canım arkadaşlarım, ne güzel dileklerde bulunmuşsunuz.Hepinize teker teker çok teşekkür ederim.Gelmek isteyen arkadaşlarla bir an önce tanışmayı umuyorum.
  Hepinize kucak dolusu sevgiler:))))

  YanıtlaSil